Kormány által hozott járványügyi intézkedések

Tisztelt Diákok, Szülők és Kollégák!

Tekintettel a Kormány által hozott járványügyi intézkedésekre, iskolánkban 2021. március 8.-tól 2021. április 7.-ig minden személyes kontaktussal járó tevékenységet megszűntetünk. Ennek értelmében a jelzett időszakban NEM lesznek sem egyéni, sem csoportos konzultációk, minden oktatási tevékenység ONLINE folytatódik. Telefonos ügyeletet, tanítási napokon 9:00 és 12:00 között továbbra is tartunk, ám a tanügyi dokumentumokat, igazolásokat csak elektronikus formában adjuk ki.

Felhívjuk a Szülők figyelmét, hogy gyermekeik tanulmányi előmeneteléről elsősorban a KRÉTA felületén tudnak tájékozódni. A felülethez hozzáférést a facultas.e-kreta.hu oldalon, a ”Gondviselői hozzáférés igénylése” menüponton elérhető adatlap kitöltésével igényelhetnek.

Megértésüket köszönjük!

Tisztelettel,